JWT, HLR burs programı ile yaratıcı kadınları aramaya devam ediyor

488

Reklamcılık sektörünün ve J. Walter Thompson’ın ilk kadın metin yazarı Helen Lansdowne Resor’un adını taşıyan HLR burs programı reklamcılık sektörünün yaratıcı kadınlarını arıyor. Her yıl toplam 5 yaratıcı kadına 10.000 Dolarlık ödül veren ve yaratıcı kadın liderlerin sayısını artırmayı amaçlayan burs programına katılmak isteyenler 14 Haziran’a kadar başvuru yapabiliyor. 

Her yıl 5 yaratıcı kadının kabul edildiği program, seçilen kişilere 10.000$’lık bursun yanı sıra bulundukları ülkedeki JWT ofislerinde ücretli staj, bir JWT mentorunun desteği ve mezuniyet sonrası işe yerleştirme sürecinde öncelikli değerlendirme şansı olmak üzere birçok imkan sunuyor.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Lisansa kayıtlı ve yeni mezun tüm kadın öğrenciler, 14 Haziran 2018 tarihine kadar https://www.jwt.com/en/hlrscholarship/apply adresinden başvuru yapabiliyor. Sanat yönetmenliği, metin yazarlığı, tasarım, deneyimsel tasarım, heykel, film gibi bölümlerde okuyan ve yaratıcılığını konuşturmak isteyen öğrenciler, maksimum 500 kelimelik bir kişisel açıklama, bir öğretim görevlisinden tavsiye mektubu ve yaratıcı çalışmalarından 3-5 adet örneklerini link üzerinden yükleyerek başvurularını tamamlayabiliyor.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.