Yeni Asgari ücret hakkında Peryön Akademi’den özel seminer

438

PERYÖN Akademi, “Ücret Yönetimi ve Yeni Asgari Ücret” semineriyle yöneticilerin konu hakkındaki tüm sorularını yanıtlayacak. 4 Mart 2016’da, iş hukuku uzmanı Prof. Dr. Erdem Özdemir’in vereceği seminerde yeni asgari ücretle ilgili uygulama esasları ve İş Hukuku açısından işverene ait sorumluluklar çeşitli boyutlarıyla ele alınacak.

2016 yılında gerçekleştirilen asgari ücret artışı işverenler için pek çok soruyu da beraberinde getirdi. PERYÖN Akademi, “İş’in Hukuku Seminerleri” kapsamında 4 Mart 2016’da gerçekleştireceği “Ücret Yönetimi ve Yeni Asgari Ücret” semineriyle asgari ücretle ilgili bilinmeyenlere netlik kazandırmayı hedefliyor. Seminer başta İK uzmanları ve yöneticiler olmak üzere ücret yönetimi ve yeni asgari ücret hakkındaki sorularına cevap arayan tüm profesyonellere hitap ediyor.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Marmara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi İş Hukuku Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdem Özdemir’in vereceği “Ücret Yönetimi ve Yeni Asgari Ücret” seminerinde 2016 başında gerçekleştirilen asgari ücret artışı sonrasında, ilgili uygulama esasları ve İş Hukuku açısından işverene ait sorumluluklar tüm boyutlarıyla ele alınacak. Seminerin ana konu başlıkları şunlar:

  • Yeni asgari ücret değişikliğinde işveren, prim ve ikramiye sistemlerini hangi şekilde yapılandırabilir
  • Fazla çalışma saatleri nasıl ücretlendirilmeli
  • Yıllık izin ücreti uygulamaları ve karşılaşılan sorunların çözüm yolları

Seminer boyunca Prof. Dr. Erdem Özdemir, katılımcıların ücret yönetimine ait cevap bekleyen sorularını yanıtlayacak, örnek vakalar paylaşacak.

Seminerle ilgili ayrıntılı bilgi için: www.peryon.org.tr

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.