KPMG Türkiye ‘Teknoloji İşbirlikleri’ fonksiyonu ile büyüyor

552

Uluslararası denetim, vergi ve danışmanlık firması KPMG Türkiye ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Dr.Yasemin Yücel Karasu, KPMG İş Ortaklıkları Fonksiyon Lideri olarak göreve başladı. Yücel, KPMG’nin inovasyon ve teknolojiden iş faydası elde etmek konseptiyle uluslararası ve yerel Global Alliance ağı ile geliştirilen global çözümlerin Türkiye’de hayata geçirilmesi ve yerli iş ortaklıkları ile uçtan uca dijital çözümler sunulması için oluşturulan yeni yapılanmaya liderlik edecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Dr. Yasemin Yücel Karasu, Modern Yönetim alanında MBA ve Digital Pazarlama alanında doktora yaptı. Boğaziçi Üniversitesi’nde mühendisler için İnovasyon Yönetimi ve dönüşümlü olarak Pazarlama Yönetimi dersleri veren Dr. Yasemin Yücel Karasu, Strateji, İnovasyon, Dijitalleşme, Pazarlama, Girişim Ekosistemleri ve Yönetim Danışmanlığı alanlarında 20 yılı aşkın global üst düzey yönetim tecrübesi ve uzmanlığına sahip.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Girişimci dünyasının gelişimi için gönüllü faaliyetler de yürüten Dr. Yasemin Yücel Karasu, Mentor Effect platformu icra komitesi üyesi olmanın yanı sıra Yönetim Kurulunda Kadın Derneği’nde 3’üncü dönem mentisi. Üst yönetimde dijital okuryazarlık gelişimi için pek çok organizasyon, yayın ve kuluçka merkezinde danışman, eğitmen, konuşmacı ve sektör lideri olarak yer alıyor.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.