Workcube, çalışanlarla ortak olduğu yeni şirketi Katalizör ile işletmeleri buluta taşıyor.

417

Türkiye’nin %100 web tabanlı ilk ERP’si Workcube, yine yenilikçi bir adımla kurumsal geleneğinde köklü bir dönüşüme imza atıyor. Workcube, 17 çalışanıyla ortak kurduğu Katalizör bünyesinde geliştirdiği entegre bulut çözümleri ile ülkemizin dinamik işletmelerini bulut platformunun avantajlarıyla tanıştıracak.

Türkiye’nin çeşitli sektörlerinde 600’ü aşkın firmada liderlerin ERP tercihi olan Workcube, kurumlara sağladığı maliyet ve verimlilik avantajları ile şimdi yepyeni bir markanın doğuşuna liderlik yapıyor. 17 Workcube çalışanının ortak olduğu Katalizör Bilgi Teknolojisi Hizmetleri A.Ş. bünyesinde geliştirilen W3 Catalyst ile ERP, CRM, HR bir arada uygun fiyatla bulut platformunda Türkiye’nin dinamik şirketlerinin hizmetine sunuyor.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Workcube Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Turhan, Türkiye’nin büyümeye odaklı kurumları için geliştirdikleri uçtan uca web tabanlı yönetim çözümleri ile 10 yılda önemli bir mesafe aldıklarını ifade ederek “Dijital dönüşümün tüm kurumlar için bir zorunluluk haline geldiği böyle bir dönemde yeni yapılanmamız Katalizör ile şirketlerimizi buluta hazır yeni markalar ve hizmet modelleriyle tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Ömer Turhan, ERP, CRM ve HR işlevlerini bulut platformunda tümleşik olarak sunan W3 Catalyst ile kurumsal iş çözümleri segmentinde Türkiye’nin önde gelen referans markası olmayı hedeflediklerini ifade ederek yeni oluşum hakkında şunları söyledi:

“Kurumlarımızı yeni hizmet modelleri ile desteklemeyi hedefleyen Katalizör ve yeni markamız W3 Catalyst, kurumlarda dijital dönüşüme yönelik yaşanan farkındalığın bir sonucu olarak gündeme geldi. 2000’li yılların başından tüm iş uygulamalarımızı web tabanlı, modüler ve entegre çözümler olarak tasarlamayı prensip edindik. Bugün işletmelerimizi bulut ekonomisine entegre edebilmek için sadece sektörel birikime değil aynı zamanda teknoloji olarak da değerli araçlara ve zengin bir çözüm setine sahibiz. İş dünyasında yaşanan dijitalleşme ve bulut ekonomisinin kendi dinamikleri, bulut tabanlı çözümlerimiz için konumladığımız yeni markamız W3 Catalyst için ciddi bir ilham kaynağı oldu. Çalışanlarımızın da paydaş olduğu Katalizör Bilgi Teknolojisi’nin zengin hizmet modelleri ile ve W3 Catalyst ekseninde müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini yaygın hale getirmeyi; gelişen bulut portföyümüzü katma değeri yüksek ve yenilikçi sunumlarla zenginleştirmeyi hedefliyoruz.”

W3 Catalyst İle Her İşletmeye ERP

Kurumlarımızın dijital dönüşümüne katkıda bulunmayı hedefleyen Katalizör, bulut ekonomisine entegrasyonu kolaylaştıran yeni markası W3 Catalyst ile SaaS çözümlerinin avantajlarını işletmelerimizin hizmetine sunacak. Entegre ve maliyet avantajlı ERP, CRM ve HR çözümlerinden oluşan W3 Catalyst, bulut platformlarının maliyet ve verimlilik avantajlarını tercih eden kurumlarımızı önümüzdeki dönemde yepyeni çözümlerle tanıştırmaya hazırlanıyor.

Bu arada Workcube cephesinde de yeni sürümler söz konusu. Örneğin, Workcube E-Business Portal V15 sürümüyle yeni işlevler kazanıyor. Workcube’ün işletmelere sunduğu yeni ürünlerinden biri olan İş Zekası Çözümü Rapor Adam, her geçen gün büyüyen kurumsal veriden rekabetçi bilgi elde etmek isteyen profesyonellerin yardımcısı olmaya devam edecek. Workcube kullanıcıları başta olmak üzere dileyen tüm işletmelerin analiz ve raporlama ihtiyaçları için geliştirilen Rapor Adam, işletmelere kendi oluşturdukları küplere bağlanarak web üzerinden sürekle bırak yöntemiyle hızlı ve kolay rapor oluşturma ve kaydetme imkanı sunuyor.

Workcube ürünlerini 3. parti ürün ve sistemlerle Workcube ürünlerinin entegrasyonunu sağlayan WEX’in yanı sıra Workcube ERP ile B2B ve B2C sitelerini karşılıklı konuşturan WordPress entegrasyonu, yeni müşterilere ve iş ortaklarına açılmaya çalışan şirketlere büyük kolaylıklar getiriyor.

Büyüyen İşlerin Katalizör’ü!

Türkiye’nin ilk yerli ve yüzde web tabanlı ERP’si Workcube yeni hizmet modelleriyle büyümeye devam ederken Workcube çalışanlarının ortaklığıyla kurulan Katalizör Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş. Workcube ürünlerinin satış, destek, danışmanlık ve proje yönetimi hizmetlerini de üstlenecek. Katalizör teknik ekibi ise veri merkezi ve altyapı hizmetlerini de üstlenerek bu çalışmaları desteklemeyi sürdürecek.

Bu yeni yapılanma, ERP, CRM, SCM, İnsan Kaynakları Yönetimi, Proje Yönetimi, Kurumsal Performans Yönetimi, Eğitim Yönetimi, Varlık Yönetimi, B2B, B2C fonksiyonlarını ve iletişim araçlarını tek bir veri tabanı üzerinde birarada sunan Workcube teknolojisine bulut platformlarında güçlü bir açılım sağlayacak.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.