Ülkemizi uluslararası spor endüstrisinde başarıyla temsil eden Ceylan Ateş, Amer Sports EMEA Bölgesi İş Geliştirme Direktörü oldu

2,038

Amer Sports’un büyümesinde uzun süredir değerli katkılara imza atan, özellikle Covid-19 salgını şartlarına rağmen iş geliştirme alanında kilit figürlerden biri olan Ceylan Ateş, yeni görevine kısa süre önce atandı.

2021 yılının Ocak ayında Amer Sports EMEA Bölgesi İş Geliştirme Direktörü olan Ceylan Ateş, yeni pozisyonu ile ilgili şunları söyledi:

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

“Amer Sports ailesinin bir parçası haline geldiğim 2015 yılından bu yana gerçekleştirdiğim çalışmalar sonrasında bu pozisyona atanmaktan dolayı çok mutluyum. Bir Türk kadını olarak bu konuma gelmek de beni ayrıca gururlandırıyor. Yeni görevimde de Amer Sports için değerli çalışmalara imza atacağıma inanıyorum.”

Amer Sports ürün satış hacmini genişletmeye devam ediyor

Sektörel trendleri belirleyen Salomon, Arc’teryx, Peak Performance, Atomic, Suunto, Wilson ve Precor gibi markaları bünyesinde bulunduran Amer Sports, ürün satış hacmini genişletmeyi de sürdürüyor.

2019 yılında ürün satış hacmi 3 milyar Avro’ya ulaşan Amer Sports’un bünyesinde yaklaşık 10.000 çalışan da görev yapıyor.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.