Türkiye’nin İlk ve Tek Dijital Kadın Zirvesi

455

Konuşulmayan konularda her yıl yeni sözler söyleyen Dijital Topuklar, bu yıl #sahipçık teması ile 1 Kasım’da ilk kez hibrit olarak katılımcılarla buluşuyor. Pandemi kurallarına uygun olarak Süleyman Seba Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik, çevrimiçi de izlenebilecek. Etkinlikle ilgili detaylı bilgi ve bilet satın almak için www.dijitaltopuklar.com adresi ziyaret edilebilir.

Hayatın görünmeyen detaylarına değiniyor

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Tüm içeriklerini feminist bir bakış açısıyla ve toplumsal cinsiyet eşitliği ekseninde yürüten Dijital Topuklar, bu yıl da başarılı konuşmacıları ile #sahipçık teması adı altında farklı konulara dikkat çekmeyi amaçlıyor.

Bu yılın konuşmacıları arasında oyuncu Ceyda Düvenci, müzisyen ve söz yazarı Kalben, “Tarihin Cinsiyeti” kitabının yazarı feminist akademisyen Fatmagül Berktay, sanatçı Nuri Harun Ateş, sosyal medya içerik üreticileri Zeynep Gönenli, çizer Aslı Alpar, gazeteci yazar Ayşen Şahin, yazar Berrin Sönmez, Eğitim Reformu Girişimi’nden Burcu Meltem Arık, öğretmen Gökhan Atik, avukat Tuğba Tüfek Türkan ve Mekanda Adalet Derneği temsilcileri bulunuyor. Etkinlikte konuşmacılar #sahipçık teması adı altında “Beden”, “Hikâye”, “Eğitim”, “Haklar”, “Hayaller”, “Siyaset” ve “İçerik” gibi konularla hayatın görünmeyen detaylarına değiniyor.

Bilet Gelirleri Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Paylaşılıyor

Kuruluşundan bu yana bilet gelirlerinin bir bölümünü bağışlayan Dijital Topuklar, bu yıl gelirlerinin bir bölümünü her konuşmacının adına, onların seçeceği bir sivil toplum kuruluşuyla paylaşacak. Dijital Topuklar 2021 biletleri zirve2021.dijitaltopuklar.com üzerinden satışta.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.