Sıradışı işadamı Richard Branson 16 Mart’ta İstanbul’da

471

Girişimcilik dendiğinde akla ilk gelen isim, dünyanın en başarılı iş adamlarından Richard Branson, Istanbul TALKS kapsamında gerçekleşecek Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı’nda efsaneleşmiş başarı hikayesini anlatıyor.

İstanbul’da bu yıl düzenlenecek Istanbul TALKS konferanslar serisinin ilki Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı, başarı hikayesiyle genç girişimcilere ilham kaynağı olan Sir Richard Branson’u konuk ediyor.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Sıra dışı fikirleriyle iletişimden eğlenceye, ulaşımdan teknolojiye hatta uzay turizmine kadar pek çok alanda lider girişimlere imza atan Richard Branson, Inspired 2016’da girişimcilik serüveninden örnekler vererek sıfırdan geldiği noktayı katılımcılara anlatacak. Müzik, havayolu şirketi, telekom şirketleri, özel tren işletmeciliği gibi pek çok alanda adından söz ettiren Virgin şirketler grubunun sahibi olan ünlü iş adamı Branson, bu dev platformda altın değerinde bilgiler paylaşacak. İş dünyasında efsaneleşmiş başarılarıyla dünyanın en çok takip edilen isimlerinden Richard Branson, Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı’nda sektörün başarı ipuçlarını verecek.

Sipahiler Events tarafından Girişimcilik Vakfı iş ortaklığı ile düzenlenen Inspired 2016 Girişimcilik Konferansı, girişimci olma yolunda ilerleyen gençleri, girişimcileri, melek yatırımcıları, risk ve özel sermaye şirketlerini, bankaları, girişimcilik ekosistemindeki kuruluşları, inkubasyon ve girişim merkezlerini ve büyük medya şirketlerini etkileşimli bir platformda buluşturmayı hedefliyor. 16 Mart’ta Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenecek etkinlik; Nesnelerin İnterneti, Sosyal Değişim için Girişimcilik, “Young & Restless”, “Youngpreneurs”, Kadın Girişimciliği Dünyayı Neden Değiştiriyor ve Girişimci bir Ekosistem Yaratmak başlıklı panelleri kapsıyor.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.