P&G, kadınlarbilir.com platformuyla kadınların ihtiyacına yönelik içerikler sunuyor

545

P&G’nin kadınlara yönelik online platformu www.kadınlarbilir.com, yenilenen ismi ve yüzüyle kadınlara ilham vermeye devam ediyor. Kadınlara özel bu platform, Oyuncu ve Televizyon programcısı Derya Baykal, Yemek Vlogger’ı İdil Tatari ve Güzellik Vlogger’ı Merve Özkaynak’ın, deneyim ve yorumlarıyla daha da şenleniyor. Siteye ücretsiz üye olan katılımcılar ise “Kazan” kısmındaki uygulamaya girerek P&G ürünlerinde indirim kazanma ve P&G ürünlerini ücretsiz deneme şansı yakalıyor.

Fairy, Febreze, Ariel, Pantene gibi sevilen markaların üreticisi P&G’nin (Procter & Gamble) online platformu olan www.kadınlarbilir.com, yeni ismi ve yüzüyle kadınların yanında olmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Sitede; kadınlar güzellik, moda, sağlıklı yaşam, gezi, yemek ve dekorasyon gibi farklı alanlarda ipuçlarını birbiriyle paylaşabiliyor ve yeni bilgiler kazanabiliyor.
Derya Baykal, İdil Tatari ve Merve Özkaynak’na kadınlara özel tüyolar…
Kadınlara özel bu platform, kadınların yakından tanıdığı kadın fenomenlerin katkılarıyla daha da çekici hale geliyor. Oyuncu ve Televizyon Programcısı Derya Baykal, Yemek Vlogger’ı İdil Tatari ve Güzellik Vlogger’ı Merve Özkaynak, deneyim ve yorumlarıyla sitede kadınların hayatına dokunacak önemli paylaşımlar yapıyorlar.
Derya Baykal, platformun yüzü olarak aile hayatı, ev ve bahçe konularına dair kadınlar için ilham verici içerikler ve videolar paylaşıyor. Sitenin diğer fenomenleri olan İdil Tatari, pratik öneri ve tarifleriyle bugün ne pişirsem diyen kadınlar için videolar paylaşırken, Merve Özkaynak ise moda ve güzellik alanında kadınlara pratik öneriler sunuyor.
Birbirlerinden ve fenomenlerden hayata dair ipuçları ve önerilen alan kadınlar, bu platformda “Öğren-Paylaş-Kazan” mottosuyla sosyalleşiyor; kadınlar, P&G’nin desteklediği www. kadınlarbilir.com platformuyla hayatlarını kolaylaştıracak fırsatlara kısa yoldan ulaşma imkanı buluyor. Siteye ücretsiz üye olan katılımcılar, “Kazan” kısmındaki uygulamaya girerek P&G ürünlerinde indirim kazanma ve P&G ürünlerini ücretsiz deneme şansı yakalıyor.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.