PepsiCo, ‘Daha Fazlasına Cesaret Et’ Projesi ile Genç Yeteneklere Global Arenada Çalışma Fırsatları Sunuyor

379

Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo, Avrupa’da her yıl düzenlenen ‘Daha Fazlasına Cesaret Et’ (Dare To Do More) adlı öğrenci programının Türkiye operasyonlarını başlatıyor. PepsiCo’nun Avrupa’daki dönüşümlü lisansüstü programlarından birini kazanma fırsatının sunulduğu program; tamamen sanal olarak geçekleşecek.

Üç yıla kadar deneyime sahip öğrencileri, yeni mezunları ve profesyonelleri, girişimcilik becerilerini kullanmaya ve hızlı tüketim sektörünün gelecekteki büyük trendlerini belirlemeye davet ediyor. Bu yılın başvuranlarından PepsiCo’nun etki yaratmasına yardımcı olacak sürdürülebilir bir proje önermeleri istendi. Öğrenciler arasında yapılacak değerlendirmenin son aşamasına gelen adaylara, mülakata girip PepsiCo liderlerine sunum yapma fırsatı sunulacak.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

40’ı aşkın yetenek global iş imkânı elde edecek

Kapsamı genişleyen program, İspanya, İngiltere, Polonya, Romanya, Sırbistan, Belçika, Hollanda ve Türkiye olmak üzere sekiz ülkede gerçekleşecek. Başarılı mezunlar, dünyanın her yerinden meslektaşlarıyla dünyanın en büyük hızlı tüketim markalarında çalışma fırsatına sahip olacak. Bu yılın programında finalistlere dokuz alandan birinde çalışma şansı sunulacak: Dijital ve e-Ticaret, İç görüler, Satış/Ticari, Tedarik Zinciri, BT, Gelir Yönetimi, Finans, Veri ve Analitik, Pazarlama. Bu yıl PepsiCo, 40’tan fazla öncü yeteneği işe almayı hedefliyor.

Kayıt dönemi yaklaşık üç hafta süren, rekabetin yüksek olduğu girişim, elemelerde özgeçmiş sunulması aşamasını ortadan kaldırarak geleneksel işe alım süreçlerine yenilik getirmeye devam ediyor; iş modeli sunma aracılığıyla adaylara kişisel gelişim ve eleştirel düşünme becerilerini gösterme şansı sunuyor.

Bu fırsatı değerlendirmek isteyenler, 8 Haziran 2022 tarihine kadar aşağıdaki linkten başvuruda bulunabilirler;  https://daretodomoreeurope.pepsico.com/en/challenges/dtdm-turkey

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.