Oyak Renault insana değerde de lider

481

TÜRKİYE’nin en büyük otomobil üreticisi Oyak Renault, Türkiye İnsan Yönetimi Derneği PERYÖN tarafından bu yıl 11.’si düzenlenen İnsana Değer Ödülleri’nde, insan kaynanları uygulamaları ile birinci oldu ve “İnsana Değerde Liderlik” ödülüne layık görüldü.

Deloitte Danışmanlık tarafından insan kaynakları, Oyak Renault çalışanlarıyla gerçekleşen saha denetimleri ve PERYÖN bünyesinde uzman jüriler tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde Oyak Renault “İnsana Değerde Liderlik” ödülünün sahibi oldu.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

2019 itibariyle 32 ülkeyi temsil eden Avrupa İnsan Yönetimi Derneği (EAPM- European Association for People Management) tarafından da tanınan bu büyük ödüle ilişkin Oyak Renault İnsan Kaynakları Direktörü Tolga Görgülü, “Türkiye İnsan Yönetimi Derneği PERYÖN’ün en üst kategorideki ödülü olan “İnsana Değerde Liderlik” ödülüne sahip olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. İnsan kaynakları uygulamalarını başarıyla yürüterek yeni uygulamalarla sürekli geliştiren ve şirketimizi bu prestijli ödülle buluşturan İnsan Kaynakları ekibimize, uygulamaların gerçek sahibi olan tüm yöneticilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.