Novartis Türkiye’den Rusya’ya İK Direktörü

499

Novartis Türkiye’de İnsan Kaynakları Kıdemli İş Ortağı olarak görev yapmakta olan Deniz Öztaş, Novartis Rusya’ya İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı.

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Deniz Öztaş, İstanbul Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi programını tamamlamıştır.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Kariyerine, Uluslararası otel zincirinde İnsan Kaynaklarında başlamış, ardından yurt dışında Uluslararası Otel zincirinde Finans alanında görev yapmıştır. Türkiye’ye dönüşünde Turizm ve Otelcilik Endüstrisi’nde farklı zincirlerde, ardından Telekomünikasyon ve IT Endüstrisinde İnsan Kaynakları alanında devam etmiştir. 2005 yılında Novartis Türkiye’ye Farmasötik Operasyonlar İnsan Kaynakları Müdürü olarak katılan Deniz Öztaş, 13 yıl boyunca çeşitli görevlerde bulunmuş ve bu süre zarfında süreç odaklı yalın organizasyonel dönüşüm, fabrika organizasyonu yeniden yapılanması gibi stratejik projeleri başarıyla yürütmüştür. Novartis’te görevi süresince birçok global projenin Türkiye’de başarıyla uygulanmasına katkı sağlamıştır.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.