NN Hayat ve Emeklilik’te“Gelişim İksiri” Programı Başladı

1,335

Dünyanınköklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, insan kaynakları alanında çalışanlarının hedeflerine ulaşması konusunda destek olacak öncü çalışmalara imza atıyor. Top Employer / En İyi İşveren sertifikasını üst üste 4 kez kazanan NN Hayat ve Emeklilik, Bankasürans Kanalı çalışanları için süreklilik sağlamak ve çalışan performansını yukarı taşıyarak, aidiyet duygusunu arttırmak ve doğru insan kaynağı sağlamak amacıyla NN Akademi tarafından yürütülecek ‘Gelişim İksiri’ programını başlattı.

NN Akademi tarafından yürütülecek Gelişim İksiri programı ile ilgili açıklamalarda bulunan Genel Müdür Vekili Didem Özsoy Dirican, “NN Hayat ve Emeklilik olarak ‘Önce Sen’ mottomuzla müşterilerimize olduğu gibi çalışanlarımıza da daima aynı özeni gösteriyoruz. Global bakış açımız ve sunduğumuz kariyer fırsatlarıyla çalışanlarımızın mutlu, huzurlu ve aynı zamanda da geleceklerine yatırım yapabilecekleri bir iş ortamı yaratmayı hedefliyoruz. Hayata geçirdiğimiz Gelişim İksiri programı ile de Bankasürans Kanalı çalışanlarımızın kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Yeni hedeflere ‘Gelişim’ ve ‘Kariyer’ ile ulaşılacak

Tüm sürecin NN Akademi tarafından hayata geçirildiği Gelişim İksiri programı, ‘Gelişim’ ve ‘Kariyer’ programı olmak üzere 2 bölümden oluşuyor. Gelişim programında, çalışanlar yıl sonu performanslarına göre farklı gruplara ayrılıyor ve her grup mevcut ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulacak bir gelişim programına dahil ediliyor. Yüksek performans gösteren gruplara ise gelişim programlarına ek olarak koçluk programları ve yönetici eğitim programları da sunuluyor.

Kariyer programında ise gelişim programına dahil olan çalışanlara, mevcut pozisyon ve gelişimlerine uygun bir kariyer programı sunulurken, çalışanlar seçtikleri kariyer yoluna hazırlıklı olabilmeleri için tekrar bir gelişim programına dahil ediliyor. Bu program kapsamında çalışanlara Uzman Satışçı pozisyonu, Genel Müdürlük pozisyonlarında çalışma imkanı, acente kuruluş ve portföy desteği şeklinde kariyer alternatifleri sunuluyor.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.