Monster Gaming Lab’ta 4. Dönem başvuruları başladı

487

Monster Notebook tarafından oyun fikirlerinin ortaya çıktığı, geliştirildiği ve oyun dünyasıyla paylaşıldığı bir ortam oluşturmak amacıyla hayata geçirilen Monster Gaming Lab’ta 4. Dönem başvuruları başladı.

Monster Gaming Lab oyun girişimi programına kabul edilen tüm oyun geliştiricilerin hedefe ulaşmasını hızlandırıyor.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Mobil ve bilgisayar oyunu geliştiren girişimcilerin katıldığı programda; girişimcilere bulut, yazılım, donanım, çalışma alanı, maaş, eğitim ve mentorlük destekleri sağlanıyor. Programa kabul edilen oyun girişimcileri, ihtiyaçlarına özel eğitimlere katılıyor, oyun dünyasının en iyi mentorlarıyla birebir görüşmeler yapıyor ve girişimlerini geliştirme imkanı buluyor.

Monster Gaming Lab, oyun fikrinizin hayata geçmesi ve ticarileşmesi için ihtiyacınız olan mentor, danışmanlık ve akademik desteği sağlayarak hayalinizi birlikte gerçeğe dönüştürüyor. Monster Gaming Lab, oyun fikrini geliştirmek için girişimcilere, Monster dünyasında oyun geliştirme için en uygun çalışma ortamı ve ağı sunarken, uzman mentor takımı ve danışmanlarla verimli bir kuluçka süreci sağlıyor.
Program kapsamında;

  • Monster yayıncı partneri ile düzenli olarak yapılan mentorluk görüşmeleri ile ekiplerin gelişimleri destekleniyor,
  • Hem oyun geliştirenlerin hem de bir girişimcilerin ihtiyacı olan eğitim başlıkları birleştirilerek ekiplere özel eğitim programı oluşturuluyor,
  • Kişilik ve ekip testleriyle doğru takım oluşturma ve görev dağılımı konularında destekler veriliyor,
  • Yalnızca seçilen ekiplerin ulaşabildiği online eğitim ve mentorluk paneli üzerinden yapılan eğitimlere istedikleri an tekrar erişilebiliyor.

Başvuru için: https://www.monstergaminglab.com/basvur

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.