Mondelēz International Türkiye’den Üst Düzey Atama

508

150’yi aşkın ülkede faaliyet gösteren, dünyanın önde gelen atıştırmalık şirketi Mondelēz International’ın Doğu Avrupa Yetenek Kazandırma Liderliği görevine İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapan Pınar Caymaz getirildi. Caymaz aynı zamanda şirketin kapsayıcılık ve çeşitlilik çalışmalarında da sorumlu olacak.

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi, İşletme bölümünde yapan Pınar Caymaz, profesyonel iş yaşamına 2002 yılında başladı. Kariyerine sırasıyla ExSA, Coca-Cola İçecek, TemSA, Yıldız Holding, Thyssenkrupp şirketlerinde çeşitli sorumluluklar alarak devam etti. Caymaz, 2016 yılında Mondelēz International Türkiye’ye katıldı ve 2020 yılına kadar Ticari Fonksiyonlar için İnsan Kaynakları İş Lideri olarak görev yaptı. 2020-2021 yılları arasında Mondelēz International Türkiye İnsan Kaynakları İş Lideri olarak atandı ve aynı zamanda şirketin kapsayıcılık ve çeşitlilik çalışmalarından da sorumlu olarak çalıştı.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Pınar Caymaz, son olarak Mondelēz International Doğu Avrupa Yetenek Kazandırma Liderliği görevine getirildi. Caymaz, yeni görevinde Türkiye ile birlikte Rusya, Ukrayna, Kazakistan ve Gürcistan’ın dahil olduğu beş ülkeden sorumlu olacak ve bağlı olduğu bölgede, doğru yetenekleri kazanma ve şirketin ‘İşveren Markası’ tarafındaki çalışmalarını yürütme görevlerini üstlenecek.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.