Microsoft’un “kapsayıcılık ve çeşitlilik” konulu etkinliği Include 2021 herkese açık ve ücretsiz olacak

1,899

Çeşitlilik ve kapsayıcılık konularına odaklanacak Include 2021 adlı dijital etkinliğin 17 Mart Çarşamba günü başlayacağını duyuran Microsoft, etkinliğin isteyen herkesin katılabileceği bir formatta ve ücretsiz olarak düzenlendiğini açıkladı.  

Include 2021 kapsamında değerlendirilecek konuların Microsoft için büyük önem taşıdığına vurgu yapan Microsoft Türkiye Genel Müdürü Levent Özbilgin, “Çeşitliliği sağlamak ve korumak adına her yerde ve her zaman çaba göstermemiz gerekiyor. Birbirimize ve farklı bakış açılarına iyi niyetle, empati ve alçakgönüllülükle yaklaştığımızda, birlikte daha anlamlı ve sürdürülebilir bir değişimi mümkün kılabileceğimize inanıyorum. Include 2021 sayesinde Michelle Obama, Dr. Sarah SoonLing Blackburn, Satya Nadella ve Arianna Huffington gibi çeşitlilik ve kapsayıcılık konularında uzman birçok değerli ismin görüşlerini dinleme fırsatı bulacağımız için çok heyecanlıyız” dedi. 

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

17 Mart Çarşamba akşamı Türkiye saatiyle 18:00 itibarıyla başlayacak olan dijital etkinlik, 18 Mart Perşembe günü sabah 09:00’a dek farklı konuşma ve panellerle devam edecek. Include 2021 program saatleriyle ilgili detaylı bilgi edinmek ve etkinliğe katılmak için https://include2021.microsoft.com/home linkine tıklayabilirsiniz.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.