MERCER COLLEGE EĞİTİMLERİ İZMİR’DEN SONRA ANKARA’DA DA İNSAN KAYNAKLARI PROFESYONELLERİ İLE BULUŞACAK

411

Mercer’ın insan kaynakları profesyonelleri ve yöneticilerine yönelik düzenlediği ve tüm dünyada büyük ilgi gören eğitim programı Mercer College’ın 2016 yılı programı başlıyor. Mercer College ile insan kaynakları profesyonellerinin günümüz koşullarında değişen ve gelişen insan kaynakları ihtiyaçlarından haberdar olacakları, deneyimlerini paylaşabilecekleri ve yeni uygulamaları öğrenebilecekleri bir platform yarattıklarını söyleyen Mercer Türkiye Genel Müdürü Dinçer Güleyin, Ankara’da ilk kez bu eğitimin verileceğini belirtti.

Tüm dünyada 40’tan fazla ülkede 25 binin üzerinde müşterisine hizmet veren lider insan kaynakları yönetim danışmanlığı firması Mercer, orta-üst düzey yöneticiler ve insan kaynakları profesyonellerine yönelik yürüttüğü eğitim programlarına 2016 yılında da devam ediyor. Türkiye’de şimdiye kadar 230 firmadan 600’e yakın insan kaynakları profesyonelinin katıldığı Mercer College, bu yıl ilk kez Ankara’da da gerçekleştirilecek. Mercer College’ın 2016 yılı programında bu yıl ‘Değişken Ücret ve Performansa Bağlantısı’, ‘Etkin Ücret Yönetimi’, ‘Etkin Yan Haklar Yönetimi’, ‘Uluslararası Pozisyon Değerlendirme’ ve ‘Mobil İş Gücü Yönetimi’ konuları yer alıyor.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Yöneticilerin ve insan kaynakları profesyonellerinin kişisel ve yönetsel becerilerini geliştirme amacıyla faaliyet gösteren Mercer College; Türkiye’nin yanı sıra Asya Pasifik ülkeleri, Avustralya, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde insan kaynakları yönetiminin her alanını kapsayan eğitimlerine devam ediyor.

Dinçer Güleyin: “Ankara’da ilk kez eğitim programı düzenliyoruz”

Mercer College’ın en önemli özelliklerinden birinin Mercer’ın dünyada sahip olduğu bilgiyi lokal birimlere aktarabilmesi olduğunu söyleyen Mercer Türkiye Genel Müdürü Dinçer Güleyin, insan kaynakları yöneticilerine ve profesyonellerine değişen ve gelişen insan kaynakları ihtiyaçlarından haberdar olacakları, deneyimlerini paylaşacakları, yeni uygulamaları öğrenecekleri ve eğitimler sırasında katılımcıların birbirlerinden de bir şeyler öğrenebilecekleri bir platform sunduklarını belirtti. Güleyin, “Mercer College eğitim programlarımız dünyada ve Türkiye’de değişen, gelişen insan kaynakları uygulamaları doğrultusunda sürekli olarak güncelleniyor ve giderek yaygınlaşıyor. Geçen sene ilk kez İzmir’de gerçekleştirdiğimiz programımıza bu yıl ilk kez Ankara’yı da ekledik. Eğitimlerde Mercer Türkiye danışmanlarına çoğunlukla yabancı danışmanlar da destek veriyor. Bu da insan kaynakları yöneticilerinin daha geniş bir perspektif edinmelerine yardımcı oluyor” dedi.

Daha fazla bilgi için: http://www.mercer.com.tr/our-thinking/mercer-college-turkey-2016-egitim-programi.html

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.