İşveren Markası’nın Küresel ve Yerel Liderleri 11 Nisan’da İstanbul’da Bir Araya Gelmeye Hazırlanıyor

702

Türkiye ve dünyadan işveren dünyasının profesyonellerini bir araya getiren, işveren markası kavramını inceleyerek geleceğine yön veren Employer Brand Summit 2019 – İşveren Markası 2019 bu yıl Türkiye’de 10’uncu kez 11 Nisan 2019 tarihinde, Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek.

Realta Danışmanlık tarafından 2009 yılında ilki düzenlenen geçtiğimiz yıllarda 2 farklı ülkede gerçekleştirilen, toplam 108 konuşmacıya ev sahipliği yapan, 1750 katılımcının ağırlandığı Employer Brand Summit – İşveren Markası Zirvesi, bu sene QNB Finansbank ana sponsorluğunda, “The Story of HR” teması ile sinematografik akışta katılımcılarla buluşacak. Konuşmacılar, işveren markası kavramını “Behind the Scenes”, “Flashbacks”, “Newsreel” ve “Coming Soon” başlıkları üzerinden anlatarak, katılımcılara ilham verecek.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

İnsan Kaynakları’nda “Sahne Arkası”

İnsan Kaynakları ve İşveren Markası’nın ilişkilerini, dünü, bugünü ve geleceğini tüm yönleriyle ele alacak olan zirvenin ilk bölümü “Behind the Scenes”, Türkiye’den QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar “Dream Therefore I Am” ve Pfizer Türkiye İnsan Kaynakları Lideri Serra Uluışık “Right Before the Stateboard Claps: Making of an Employer Brand” başlığındaki konuşmalarla başlayacak. Flashback bölümünün global konuk konuşmacısı ise dijital pazarlama dünyasının ünlü stratejistlerinden Ph. Creative Partneri Dave Hazlehurst “The More Tech We Build, The More Digital We Become, The More Human We Must Be” başlığıyla dijitalleşmenin insan kaynakları pratiklerini anlatarak ilham verecek.

İK’ya Kısa Bir Flashback

Zirvenin ikinci bölümü “Flashback”te, Brunel Üniversitesi Davranış ve İnsan Kaynakları Yönetimi Profesörü Mustafa Özbilgin günümüzün en popüler ve disiplinlerin en çok yöntem geliştirmek zorunda kaldığı konulardan biri olan “diversity – farklılık” konusunda “Diversity Management from Employer Brand Perspective” başlıklı konuşma yapacak. Biggloyalty Global CEO’su Enis Karslıoğlu ise “Transformation of Employee Incentive & Social Recognition” konusunu ele alacak.

“Newsreel”

En çok merak edilen başlıklar arasında yer alan geleceğin iş yapış biçimleri ve işveren markalarının geleceğe nasıl hazırlanmaları gerektiğine dair tüm dünyadan gelişmelerin masaya yatırılacağı bölüm Management Kurucusu Ali Ayaz’ın moderatörlüğünde 4C1H Kurucusu ve Kültür Dizaynırı Pınar Yarar ile Expertera CEO’su Alp Sezginsoy’un “Newsreel: Human First Organizations & Future of Work” başlıklı konuşmaları ile devam edecek. Ayrıca Akademisyen & Direktör Mehmet İnan “hikaye anlatıcılığın” iş dünyasında işverenler gözünden önemini örneklerle anlatacak.

“Çok Yakında”: İK Dijital Dönüşüme Hazır mı?

Zirve “Coming Soon” başlıklı son bölümünde Vodafone Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Bayram “Digital Transformation in HR” ve Clinch EVP Global İş Geliştirme’den Shane Gray “Integration of Content Career Site Recruiter and Candidate by Data” konuşmaları ile İK’nın dijitalleşmesini ve veri analizini Türkiye ve dünyadan örneklerle katılımcıların bilgisine sunacak.

Zirve sonrasında gerçekleştirilecek En Gözde Şirketler Ödül Töreni ile en iyi iş veren marka algısına sahip firmalar açıklanacak. Birbirinden zengin, farklı içeriklere sahip zirvenin akabinde En Gözde Şirketler Ödül Töreni ile en başaralı işveren markasına sahip firmalar ödüllerine kavuşuyor. 113 üniversiteden 20 bini aşkın öğrenciyle 4 ay boyunca gerçekleştirilen anket neticesinde gerçekleştirilen Türkiye’nin en kapsamlı işveren algısı araştırması sonucunda 13 farklı kategoride ödüller sahipleri ile buluşuyor.

Employer Brand Summit hakkında daha detaylı program ve katılım için bilgilere http://www.employerbrandsummit.com/ sayfasından erişilebiliyor.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.