Istanbul Champions Running’in şampiyonu QNB Finansbank

478

QNB Finansbank Koşu Takımı, 30 şirketin katılım gösterdiği İstanbul Champions Running koşu yarışmasında birinci oldu. QNB QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, “Yarışmayı birinci bitiren çalışanlarımızı başarılarından ötürü yürekten tebrik ediyorum. Biz, bu tarz spor organizasyonlarında yer almaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu yarışmalar iç iletişimi pekiştirdiği gibi, rekabeti ve sportmenliği de geliştiriyor. QNB Finansbank olarak böylesine önemli spor organizasyonlarına katılım göstermeye devam edeceğiz” dedi

“Her plaza çalışanı bir sporcudur” sloganıyla birçok lider kurumdan binden fazla sporcu çalışanın katılımı ile gerçekleştirilen İstanbul Champions Koşu Turnuvası’nın şampiyonu QNB Finansbank ekibi oldu.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

QNB Finansbank çalışanları Kamil İnak, Kadir Öğüt, Özgür Öktem, Tolga Güler, Eren Utkan, Recep Öztopaç, Yalçın Yıldız, Ülkü Eser Karaderili, Hümeyra Güler’de oluşan QNB Finansbank Koşu Takımı birinciliği elde ederken turnuvada “En Hızlı Erkek” kategorisinde birinciliği Kamil İnak, ikinciliği ise Kadir Öğüt paylaştı.

İstanbul Champions Running gibi organizasyonların şirketlerin iletişimi için büyük bir fırsat olduğunu belirten QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, “QNB Finansbank olarak öncelikle yarışmayı birinci bitiren çalışanlarımızı başarılarından ötürü yürekten tebrik ediyorum. Biz, bu tarz spor organizasyonlarında yer almaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu yarışmalar iç iletişimi pekiştirdiği gibi, rekabeti ve sportmenliği de geliştiriyor. QNB Finansbank olarak böylesine önemli spor organizasyonlarına katılım göstermeye devam edeceğiz” dedi.

Bir şampiyonluk da basketboldan

Öte yandan Hardline 3×3 Şirketler Basketbol Ligi’nin 13. Sezonunda QNB Finansbank Kadın Basketbol ekibi şampiyon oldu. Eczacıbaşı’nın ikinci olduğu sezonda bronz madalyayı Generali Sigorta kazandı.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.