İŞ REKABETİNİ MÜZİK TUTKUSUNA DÖNÜŞTÜREN OFİSTEN SAHNEYE BAŞLIYOR

491

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan “OFİSTEN SAHNEYE” yarışması 14 Mart 2016’ da start alıyor.

İş dünyasının resmiyeti, kendini eğlencenin yükselen sesine bırakıyor.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Sadece şirket çalışanlarından oluşan grupların yarışabileceği “Ofisten Sahneye” adlı şirketler arası müzik yarışması 14 Mart 2016 tarihinde başlıyor. 14-15-16-17-21-22-23-24-28-29 Mart gerçekleşecek ön elemelerden sonra yapılacak 4-5 Nisan 2016 tarihlerindeki yarı final ve 15 Nisan 2016 Cuma Günü gerçekleşecek final gecesinde yaklaşık bir ay boyunca yine Türkiye’nin en büyük şirketlerini temsil edecek müzik grupları birbirleriyle yarışacak.

Kafe Pİ/Mürekkep Asmalı Mescit mekan sponsorluğunda 12 yarışma gecesi ve 1 final gecesi olmak üzere 13 geceden oluşacak yarışmanın sunuculuğunu, Kral TV ve Kral Pop TV kanallarının program yapımcısı ve sunucusu Mert Ruscuklu üstlenecek.

Çalışan motivasyonunu artırmak, “biz” kültürünü yaygınlaştırmak ve takım ruhunu ateşlemek amacıyla tasarlanan ve bu yıl altıncısı düzenlenen yarışmaya, grubu olan veya grup kuran tüm şirketler katılabiliyor. Sadece pop ve rock tarzında müzik yapan grupların katılabileceği “Ofisten Sahneye” yarışmasında, sanatçı, müzisyen, müzik yazarı gibi değerli isimlerden oluşan jürinin oyları ve izleyicilerin SMS oyları ile elemeler gerçekleştirilecek.

Cannes Film festivalinin ev sahipliğini üstlenen Palais des Festivals et des Congrès de Cannes bu yıl Ofisten Sahneye birincileri olan tüm grup elemanlarını ağırlıyor. Tarihi Carlton Otel’de konaklayacak birincileri ayrıca festival komitesi tarafından organize edilecek olan müzik dolu özel bir program da bekliyor.

“İş dünyasının resmiyeti, kendini eğlencenin yükselen sesine bırakacak”

Proje Sahibi ve yarışma genel koordinatörü Hakan Yanar “Şirketler artık çalışanlarının motivasyonunu arttıran ve “biz” kültürünü yaygınlaştıran etkinlikleri seçiyor. Biz de bu yarışma ile şirketler arası rekabeti eğlenceli bir boyuta taşıyoruz. İş dünyası profesyonelleri arasında takım ruhunu ateşlemek amacıyla düzenlediğimiz yarışmada, her yıl birbirinden başarılı performanslar izledik. Bu yıl da 7 hafta boyunca, yine iş dünyasının resmiyeti yerini eğlencenin yükselen sesine bırakacak. Şirket çalışanları iş arkadaşlarını sahnede şarkı söylerken ya da yöneticilerini gitar solosu yaparken görebilecek ” diyerek bu tür etkinlikler düzenlemeyi sürdüreceklerini belirtti.

Detaylı bilgilerin www.ofistensahneye.com adresinden temin edilebileceği yarışmada bu yıl TÜVRheinland, Anadolubank, ATU, Avivasa, BDH, Bosch, Caretta, Çelebi, ebebek.com, GFK, Işık Üniversitesi, İTÜ, Jotun, Kale Holding, Kariyer.net, Logo Yazılım, Mercedes-Benz, Mudo, Nestle, Odeabank, Pegasus, Pernod Ricard, PG, Redbull, Roche, Sahibinden.com, Siemens, Sompo Japan, TUYAP, Vestel şirketleri rakipleri ile buluşacak. En yüksek puanı alan 8 şirket birincilik için bir kez daha bir araya gelecekler.

Bu yıl ilk kez düzenlenen ve şirketlerden büyük ilgi gören  “Ofisten Mutfağa” etkinliğinin de genel koordinatörü ve proje sahibi Hakan Yanar, firmaların motivasyonunu artırmalarına yardımcı olacak çalışmalarına devam ediyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Ece Yarkataş/ İşte İletişim/ 0216 349 19 78/ ece@isteiletisim.com

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.