İş analizinde yaşanan dönüşümün sırları BAistanbul Konferansı’nda

444

BA-Works tarafından düzenlenen BAistanbul Konferansı, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da bilişim, iş analizi, inovasyon ve iş geliştirme alanlarında Türkiye’nin önde gelen isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 5 Aralık 2016 Pazartesi günü Yapı Kredi’nin ana sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlik, mobilite, dijitalleşme, çeviklik ve kullanıcı odaklılık çağında iş analistinin değişen ve dönüşen rolüne odaklanıyor.

2015 yılında gerçekleşen ilk BAistanbul Konferansı profesyonellerden büyük ilgi görmüştü. “İş gibi düşünmek” temalı etkinlikte McKinsey&Company, Aon ve Bank of America gibi dev kurumların yöneticileri keynote konuşmacıları olarak görüşlerini paylaşırken, farklı sektörlerden 10 yönetici de iki ayrı panelde söz almıştı.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Türkiye, Güney Doğu Avrupa ve Ortadoğu bölgesinin en büyük iş analizi etkinliği olan BAistanbul’16, önde gelen şirketlerde görev yapan BT profesyonelleri ile bir araya gelmek isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor.

Keynote konuşmacıları arasında yatırım bankacılığı alanında çevik dönüşüm koçu olarak görev yapan Chris Matts’in de yer aldığı BAistanbul’16’da konuşacak isimler şöyle sıralanıyor:

TEB BNP Paribas İş Analizi Yöneticisi Ali Erciyes, Türkiye İş Bankası İş Süreçleri Yönetimi ve Kanal Geliştirme Birim Yöneticisi Ali Yalçın, Evidea BT ve İş Geliştirme Sorumlusu Aydın Çetin, Anadolu Sigorta Dijital Servisler Yöneticisi Barış İnan, Yapı Kredi Tüketici Kredileri Analiz Yöneticisi Başak Yüzbaşıoğlu, Ferrocom CEO’su ve Yönetim Kurulu ve Başkanlık Başdanışmanı Deniz Saral, Sahibinden.com Ürün/Hizmet ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Sorumlusu Elif Kavran, LC Waikiki İş Analizi Birim Yöneticisi Erdem Turan, DMS Teknoloji ve İnovasyon Direktörü Levent Erdoğan, Türk Telekom İş Analizi Direktörü Özlem Topçakan, Turkcell Müşteri Çözümleri Kıdemli Yöneticisi Ahmet Salt Tarımcı, Sony Uygulama Dağıtım Yöneticisi Zeynep Sarı.

Gün boyunca devam edecek olan, e-ticaret, bankacılık-finans ve telekom-ileri teknoloji ana başlıkları altında eş zamanlı oturumların düzenleneceği etkinliğin biletleri, erken kayıt avantajı ile http://baistanbul.org adresinden alınabiliyor.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.