İNSAN KAYNAKLARI’NIN KALBİ ÜÇÜNCÜ KEZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İK ZİRVE’DE ATIYOR!

402

İnsan Kaynakları alanındaki prestijli buluşmalarından biri olan Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, bu yıl üçüncü kez Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştiriliyor. Zirvede ‘’Asgari ücret, yetenek yönetimi, kendi kendini yöneten organizasyonlar, insan kaynağına fütürist bir bakışla ‘’Em’’ çağı, çalışan bağlılığı ve kriz ortamında insan yönetimi’’ gibi birçok konu masaya yatırılacak.

Her yıl çıtayı daha da yükselten konuşmacı kadrosuyla İnsan Kaynakları ekosistemi açısından fark yaratan etkinlikler arasına yerleşen Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, 25 Mart 2016’da üçüncü kez Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de düzenlenecek.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

İK alanında her sene daha da geniş bir network ağı ören ve trendleri belirleyen zirve, günümüzde en önemli değer olan ‘insan’ın potansiyelini kurumlarda en iyi şekilde ortaya çıkarma ve yönetme sanatını, disiplinler arası konu başlıkları ve yenilikçi bakış açılarıyla masaya yatıracak.

İK Zirve 2016, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in açılış konuşması ile başlayacak. Bu yıl ‘’The Age of Em’’ kitabının yazarı Robin Hanson, David Zinger Associates’in kurucusu Çalışan Bağlılığı Uzmanı David Zinger ve Yetenek Yönetimi Derneği Direktörü Doug Kirkpatrick gibi dünya çapında isimleri ağırlayacak olan İK Zirve, kaçırılmaması gereken oturumlarıyla Boğaziçi Üniversitesi’nin markalaşmış etkinliklerinden biri olarak sektörde ses getirmeyi hedefliyor.

Üniversitenin sektörle etkin bağı sayesinde İnsan Kaynakları’na dair en güncel problemlerin, tartışmaların, uygulama ve trendlerin özenle seçilerek işlendiği bir içeriğe kavuşan zirvede; asgari ücret, yetenek yönetimi, kendi kendini yöneten organizasyonlar, ‘’Em’’ çağı, çalışan bağlılığı ve kriz ortamında insan yönetimi gibi birçok konu interaktif oturumlarda tartışılacak.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.