Gençler Trambolin staj programı ile sıçramaya hazırlanıyor.

546

sahibinden.com’un bilişim sektöründe kariyer yapmak isteyen gençlere yönelik sunduğu staj programı “Trambolin” için başvuru süreci başladı. Staj programına 1 – 30 Nisan tarihleri arasında, üniversitelerin Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinin 3. ve ya 4. sınıflarında okuyan ya da yeni mezun olanlar başvurabiliyor. Zorlu bir değerlendirme sürecini başarıyla tamamlayanlar arasında seçilecek 15 genç, kariyerlerinde sıçramak için 2 Temmuz’da başlayacak Trambolin programına katılmaya hak kazanacak.

Staj dönemi boyunca mühendislikten, pazarlamaya, e-ticaretten, müşteri deneyimine kadar pek çok farklı alanda staj imkanı sağlayan Trambolin ile stajyerler yaratıcılıklarını ve ekip çalışması becerilerini geliştirecek farklı departmanlarda görev alarak gerçek iş tecrübesini de deneyimleme şansı yakalayacak.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Trambolin staj programıyla ilgili olarak “sahibinden.com’da gerçekleşen tüm başarıların sahibi, çalışanlardır” mottosuyla hareket ettiklerini söyleyen sahibinden.com İş Destek’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güntulu Peker Pamuk, “ Öğrencilere, eğitim hayatları süresince ilgi alanları ve onları mutlu eden işler hakkında düşünüp bu alanlardaki şirketlerdeki staj programları yapmalarını öneririm.

Trambolin ile kendilerini keşfetme ve gelecekte sahibinden.com ailesine katılma imkanına sahip adaylarımıza vizyonumuzu da aktardığımız bir program sunuyoruz. Stajyerlerimiz sahiplex’in tüm imkanlarından yararlandığı gibi konusunda uzman çalışanlarımızın rehberliğinde oldukça tempolu bir staj dönemi geçirecek. Bugüne kadar toplam 11 stajyerimizi sahibinden.com ailesine kattık. Bu sene de çok sayıda yetenekli arkadaşımızla keyifli bir Trambolin dönemi yaşayacağımıza inanıyorum ” dedi.

24 saat yaşayan sahiplex’te benzersiz bir iş deneyimi
Öğrenciler, sahibinden.com’un ödüllü ofisi sahiplex’te staj yaptıkları süre boyunca tam zamanlı çalışanların yararlandığı tüm sosyal haklardan faydalanabiliyor. Şirket doktoru ve yemekhane gibi olanakların yanı sıra kapalı basketbol sahası, spor salonu gibi eğlenceli etkinlik alanları da kullanılabiliyor. Ofisi çevreleyen koşu pisti, yağmur ormanlarında hissettiren beyin fırtınası odası, özel dersler ve pistlerde kullanılan gingerlar sahibinden.com’da çalışmayı benzersiz bir deneyime dönüştürüyor. Şehir dışından gelen stajyerler ise rezidansta ücretsiz konaklama olanağından faydalanabiliyor.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.