Finans Up altıncı dönemi tamamlandı

519

Türkiye’nin en bilinen kariyer etkinliği olan Finans Up Kariyer Kulübü, üyelerin ve Finansbank yöneticilerinin bir araya geldiği kapanış etkinliği ile 6. Dönemini tamamladı.

2011’de hayata geçirilen, Finansbank’ı en bilinen şirket etkinlikleri arasında birinci sıraya taşıyan Finans Up Kariyer Kulübü, 6. Dönemini Kristal Kule Sky Garden’da gerçekleşen, kulübün tüm üyelerinin ve Finansbank yöneticilerinin katıldığı bir etkinlikle tamamladı.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

2014 ve 2015’te En Gözde Şirketler Araştırması’nda “Türkiye’nin En Bilinen Kariyer Etkinliği” seçilen ve İngiltere’nin en büyük iş ödül programlarından biri olan Global Business Excellence Ödülü’nü “Outstanding HR Initiative” kategorisinde kazanan Finans Up Kariyer Kulübü’ne kuruluşundan bu yana 12 binden fazla öğrenci başvurdu. Bu öğrencilerin 209’u ise kulübe üye oldu.

Katılımcılarını mesleki ve kişisel gelişimleri için düzenlenen Hafta Sonu Kampı, yemek atölyesi ve kariyer buluşmasını içeren toplam dokuz etkinlikte buluşturan Finans Up kapsamında, üyeler belirli bir konuda 3’er kişilik gruplar halinde proje çalışması gerçekleştirdi. Proje çalışmasında birinci olan grubu belirlemek için ise yöneticilerden oluşan bir jüri önünde sunum yapıldı.

Proje çalışmasında birinci olan ekibin anons edilerek, yurtdışında kendi seçecekleri bir konferansa katılma ödülünün duyurulduğu Finans Up’ın altıncı yıl kapanış etkinliğinde, tüm katılımcı üyelere de plaket verildi.

 

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.