Finans Up 8. dönemini tamamladı

468

En Gözde Şirketler Araştırması’nda 2014-2015-2018 yıllarında “Türkiye’nin En Bilinen Kariyer Etkinliği” seçilen; İngiltere’nin en büyük iş ödül programlarından biri olan Global Business Excellence Ödülü’nü “Outstanding HR Initiative” kategorisinde kazanan QNB Finansbank’ın kariyer kulübü Finans Up, sekizinci dönemini tüm üyeler ve yöneticilerin katıldığı kapanış partisi ile tamamladı.

2010 yılında hayata geçen Finans Up Programı’na bugüne kadar 21 bin 585 öğrenci başvurdu. Bu başvurular arasından seçilen 273 başarılı genç, kariyer kulübü ile iletişim halinde kalmaya devam ederek, her yıl mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitim ve etkinliklere katılıyor. Bu yıl da McKinsey Liderlik Akademisi ve Harvard Business Review Türkiye’nin danışmanları tarafından verilen eğitimleri de kapsayan toplamda 9 etkinlik gerçekleştirildi.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Kapanış partisinde tüm üyelere plaket verilirken, 2017-2018 yılı proje ödülleri de sahiplerini buldu. Bu eğitim döneminde “Bankacılıkta Blockchain Teknolojisinin Kullanım Alanları” konulu projelerin değerlendirildiği ve çalışmalar arasında dereceye girenlerin ödüllendirildiği Finans Up’da birinci olan grup üyeleri, ilgi alanları doğrultusunda kendilerinin seçtiği yurtdışı konferans ve eğitime katılım sağlayabilecek.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.