Etki ve dönüşüm yaratanlar Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansında Buluşuyor

575
İş dünyasından, eğitime, kamudan, bireye kadar her alanda, koçluk ve mentorluk çalışmalarının önemine değinilecek olan konferansta, etki ve dönüşümü arttırmak amacıyla süpervizyon uygulamaları anlatılacak.

EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansında, VUCA ortamında koçluk ve mentorluğun yansımaları CEO’lar tarafından değerlendirilecek, farklı dinamikleri olan organizasyonlarda koçluk ve mentorluk uygulamaları ele alınacak. İşletme koçluğu, takım koçluğu, start-up ve kadın girişimciler için mentorluk çalışmalarının önemine değinilecek olan konferans, iki gün sürecek.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Liderlerin, tepe yöneticilerin, kişi ve kurumların, bireysel ve organizasyonel potansiyellerini arttırmaya yönelik çalışmalar yapan koçlar, EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansında bir araya gelecek. 21-22 Kasım tarihleri arasında, Fairmont Quasar’da yapılacak olan konferansa birbirinden değerli konuşmacılar katılacak.

Uluslararası Koçluk Denetleme Akademisinin (CSA), EMCC akreditasyonuna sahip yönetici koçu ve süpervizör olan Dr. Alison Hodge konferans için Türkiye’ye gelecek. Gönüllü bir grupla atölye çalışması yapacak olan Dr. Alison Hodge; organizasyonel sistemde neler olduğunu anlamaya yönelik grup süpervizyonunda paralel süreçleri değerlendirecek, koç ve müşteri arasındaki ilişki dinamiğinde, neler olduğunu birlikte keşfedecekleri bir deneyim yaşatacak.

Birey, takım, sistem sarmalının toplumda yarattığı etki & dönüşümün vurgulanacağı konferansa, kurumların insan kaynakları yönetici ve çalışanları, koçluk ve mentorluk hizmetlerini sunan profesyoneller, koçluk ve mentorluk hizmeti alan her türlü kişi ve kurumlar, mesleki eğitim ve gelişim kuruluşları, yönetici koçluğu alanlarında çalışanlar, akademisyenler ve eğitimciler katılabilecek.

Borusan Holding’in Altın Sponsor olarak destek verdiği ve iki gün sürecek konferansta erken kayıt fırsatlarından yararlanmak ve program detaylarına ulaşmak için www.etkinlik.emccturkiye.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.