Dünyaca ünlü uzmanlar Peryön Kongre’de “Maskesiz” konuşacak

2,038

PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin iş dünyası ile alanında uzman profesyonelleri bir araya getirdiği PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, 2020 gündemini hazırladı. Pandemi nedeniyle bu sene online platforma taşınan organizasyonun düzenleneceği tarih, teması ve konuşmacıları da belli oldu.

25 – 26 – 27 Kasım 2020 tarihlerinde www.peryonkongre.com üzerinden online gerçekleştirilecek 28. PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, yine alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacıları, ülkemiz insan kaynakları profesyonelleri ve iş dünyası ile buluşturacak.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Sadece görünenin değil çok daha fazlasının konuşulacağı Kongre’de; “Şimdi değil gelecek, makina değil insanla yapay zeka, nelere hazır olup nelere hazır olmadığımız, iyi olmak, cesaret ve yeni liderlik kavramları” tüm gerçeklikleriyle “MASKESİZ” olarak ele alınacak.

Dünyaca ünlü isimler ilk kez bir arada…

Kongre bu sene; her biri alanında önemli başarılara imza atan yabancı konuşmacıları da katılımcılarla buluşturacak. Thinkers50 2020 Radar’a seçilen, iş dünyasının yakından takip ettiği New York Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Akademik Direktörü Dr. Anna Tavis organizasyonun konuklarından biri olacak.

Business Week tarafından bir numaralı yönetim gurusu seçilen, Thinkers50’de dünyanın önde gelen iş düşünürlerinden biri olarak yer alan Michigan Üniversitesi, Ross School of Business Profesörü Dave Ulrich ve LinkedIn’de 800 binden fazla takipçisi bulunan Josh Bersin Academy Kurucusu Josh Bersin de Türkiye’de ilk kez bir araya gelerek, Kongrenin bu yılki kıymetli isimleri arasında yer alacak.

Türkiye’den ise; Bekir Ağırdır – Konda Araştırma Genel Müdürü ve Rıza Kadılar – EMCC Dünya Başkanı, Mentor, Eğitimci katılımcılara seslenecek.

“PERYÖN Kongre bu yıl online, herkesi bekliyoruz…”

Şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etme vizyonuyla hareket eden PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Berna Öztınaz: “Pandemi hem çalışanlar hem de kurumlar açısından zorlu bir dönem oldu. Bu süreç bize birlikte öğrenmenin, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmanın ne denli kıymetli olduğunu bir kez daha gösterdi. PERYÖN olarak bu yıl yan yana olamazsak da yine bir arada olmak, üretmek ve birbirimizden öğrenmek hedefiyle Kongremizi dijital ortama taşıdık. Gelecek, iyilik, cesaret ve yeni liderlik gibi pek çok kavramı tüm gerçekliğiyle irdeleyeceğimiz Kongremiz bu yıl online, iş dünyası ile insan yönetimine dair gündemi ve geleceği merak eden herkesi bekliyoruz”.

PERYÖN’ün insan kaynakları yönetimi alanında yenilikçi / yaratıcı ve başarılı uygulamaları tanıtmak, örnek teşkil eden nitelikteki çalışmaları sektöre kazandırmak, birbirinden öğrenme sürecini özendirmek ve desteklemek amacıyla düzenlediği PERYÖN İnsana Değer Ödülleri de bu yıl Kongre’nin son günü olan 27 Kasım 2020, Cuma günü sahiplerini bulacak.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.