Bosch Termoteknik, “Yeni Nesil Kulübü” ile gelecek nesillere odaklanıyor

419

İklimlendirme sektöründe tek olan “Yeni Nesil Kulübü” platfomu, Bosch Termoteknik Türkiye’nin yetkili servis ve iş ortaklarının ikinci kuşaklarıyla sıkı ve sürdürülebilir bir iletişim ağı yakalamak amacıyla 2017 yılında kuruldu. Kulübün organizasyonu, 18 ve 30 yaşları arasında, eğitimini iklimlendirme sektörü üzerine sürdüren, gelecekte sektöre katkı sağlamayı hedefleyen veya sektörde aktif olarak çalışan gençlerden oluşuyor. Kulüp, Bosch Termoteknik Bireysel Kanal Türkiye Satış Müdürü Hüseyin Ümit Çilingir liderliğinde ve Pazarlama profesyonellerinin katkılarıyla varlığını sürdürüyor.

Türkiye’nin birçok farklı şehrinden iş ortaklarının ikinci nesillerini buluşturan Yeni Nesil Kulübü, Bosch kültürü ve değerlerine sahip olan ve bu kültürün devamlılığına odaklanan gençleri geleceğe hazırlamayı hedefliyor. Kulüp bu hedefinin yanı sıra genç nesillerin birbiriyle rahatlıkla bilgi alışverişinde bulunması sayesinde iş ortakları arasındaki bilgi paylaşımını da artırıyor.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Yeni Nesil Kulübü, mesleki gelişimi odağına alarak bu doğrultuda 3 yıldır düzenli aktiviteler gerçekleştiriyor. Faaliyet planı kapsamında yılın belirli dönemlerinde bir araya gelen Yeni Nesil Kulübü üyelerine, Bosch’un her daim odağında olan dünya ve ülke trendleri konularında eğitimler veriliyor. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve Bosch Termoteknik Manisa Fabrikasında eğitim ve konferanslarla bir araya gelen kulüp, 21 Şubat 2020 tarihinde, 2020 yılının ilk etkinliğini düzenledi. Etkinlik kapsamında Bosch profesyonelleri tarafından “Dünyada Dijital Dönüşüm ve Değişim, Gelişen Yeni Trendler, Bosch’un Dijitalleşme ve Marka İletişiminde Attığı Adımlar” konularında sunumlar gerçekleştirildi. Verimli geçen etkinlikte aynı zamanda “Teknoloji trendlerini deneyimleyerek öğren” konseptli bir eğitim de hayata geçirildi. Son olarak 2020 yılı içindeki aktivitelerini planlayan kulüp üyeleri ve Bosch Termoteknik profesyonelleri, dopdolu geçen günün akşamında keyifli bir akşam yemeği düzenledi.

Yeni Nesil Kulübü’ne Bosch Yönetiminden Tam Destek

Gençleri iklimlendirme sektörüne ve geleceğe hazırlamak amacıyla kurulan Yeni Nesil Kulübü Bosch yönetimi tarafından da destekleniyor. Bosch Termoteknik Türkiye Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman kulüple ilgili görüşlerini şu şekilde belirtiyor: “Sektörümüzde tek olan bu özel platform sayesinde hem Bosch kültürünün varlığını nesiller boyu sürdürüyor hem de sektörümüze katma değer sağlıyoruz. Gençlerimizle, paydaşlarımızla etkileşimde olduğumuz her anı önemli bulmakla birlikte, Yeni Nesil Kulübü’nün gelecek odaklılığını şirketimizin “Termoteknoloji Çözümlerinde Lider” vizyonu ile birebir örtüştürüyoruz. Önümüzdeki yıllarda da, genç nesillerimizle bir araya gelerek sektörümüze değer katmaya devam edeceğiz.”

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.