“Annelerin Gururlu Sponsoru” P&G, Rio 2016’da 50 Olimpiyat sporcusu ve annesini destekledi

440

Olimpiyat Oyunları’nın global sponsoru P&G, “Teşekkürler Anne” kampanyasıyla Rio 2016’da, aralarında Türkiye’ye altın madalya kazandıran Milli Güreşçimiz Taha Akgül ve annesi Gülbahar Akgül’ün de yer aldığı 50 Olimpiyat sporcusu ve annesine sponsor oldu. Sporcuların anneleri ve ailelerini Aile Evi’nde ağırlayan P&G, Olimpik Köy’de kurduğu P&G Salon’da Olimpiyat sporcularına kişisel bakım ve güzellik hizmeti sundu.

Ariel, Prima, Gillette, Head & Shoulders ve Pantene gibi önde gelen markaların yaratıcısı Procter & Gamble (P&G), Olimpiyat Oyunları sponsorluğu kapsamında Olimpiyat sporcularının ve bu sporcuların yetişmesinde büyük emeği olan annelerin destekçisi olmayı sürdürüyor. “Annelerin Gururlu Sponsoru” P&G, “Teşekkürler Anne” kampanyasıyla Rio 2016 Olimpiyat Oyunları döneminde markalarıyla birlikte 20 ülkeden 50 sporcuya ve anneye sponsor oldu. P&G’nin sponsor olduğu Olimpiyat sporcuları ve anneler arasında Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nda yarışarak Türkiye’ye altın madalya gururu yaşatan Milli Güreşçimiz Taha Akgül ile annesi Gülbahar Akgül yer aldı. Akgül ailesi, P&G’nin Rio de Janeiro’da özel olarak kurduğu P&G Aile Evi’nde ağırlandı.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Olimpiyat sporcularının aileleri P&G Aile Evi’nde

P&G, “Teşekkürler Anne” kampanyası kapsamında Londra 2012 olduğu gibi Rio 2016’da da Olimpiyat sporcularının anneleri ve ailelerini ağırlamak üzere üzere P&G Aile Evi’ni kurdu. “Evden Uzaktaki Ev” konsepti ile tasarlanan P&G Aile Evi, dünyanın dört bir yanından gelen Olimpiyat sporcularının anneleri ve ailelerinin, çocukları Olimpiyat Oyunları’nda yarışırken, dinlenip rahatlayabilecekleri ve çocukları ile hasret giderebilecekleri yer oldu. Taha Akgül de 20 Haziran’da gerçekleşen müsabakaları öncesinde annesi ve ailesi ile büyük moral buluşmasını P&G Aile Evi’nde gerçekleştirdi.

P&G Salon’a ünlü tenisçi Caroline Wozniacki ve Türk sporcuları ziyareti

P&G’nin Pantene, Gillette ve Head&Shoulders gibi kişisel bakım markalarıyla birlikte Olimpik Köy’de kurduğu P&G Salon ise Rio 2016’da yarışan Olimpiyat sporcularının kişisel bakım ve güzellik ihtiyaçlarını karşıladı. Ünlülerin stil danışmanı Gabriel Samra ve ekibinin uzmanlıklarını sergiledikleri P&G Salon, ülke bayrağı taşıyan 30 Olimpiyat sporcusunun Rio 2016 Olimpiyat Oyunları Açılış Seremonisi’ne hazırlandıkları yer oldu. P&G Salon’un ilk ziyaretçileri arasında dünyaca ünlü Danimarkalı tenisçi Caroline Wozniacki ile Rio 2016’da ilk kez kurulan Mülteci Olimpiyat Takımı oyuncuları yer alırken; Rio’da Türkiye’yi temsil eden Milli yüzücümüz Nida Eliz Üstündağ, Milli güreşçilerimiz Bediha Gün ve Yasemin Adar, Milli Haltecilerimiz Mehtap Kurnaz ve Duygu Aynacı da P&G Salon’da kişisel ve saç bakımlarını gerçekleştirerek müsabakalarına hazırlandılar.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.