Aksigorta’dan yöneticilerine özel program: “LiderİM”

530

Aksigorta, orta kademe yöneticilerine özel geliştirdiği “LiderİM” programı kapsamında ilk eğitimini gerçekleştirdi. Geleceğin Aksigorta’sını oluşturmak için belirlenen “yetkinlik seti” üzerinden “gelişim merkezi” uygulaması ile başlayan programın açılışı; Tarihi Yarımada’da düzenlenen “Mission is Puzzleble” outdoor eğitimiyle yapıldı.

Şirket stratejileri ve hedefleri doğrultusunda tasarlanan ve 1,5 yıl sürecek programda, Aksigorta’nın tüm orta kademe yöneticilerinin “ortak yetkinlik gelişimine”, “güçlü yönlerinin ortaya çıkarılmasına” ve “güçlü yönleri kullanarak kritik gelişim alanlarının geliştirilmesine” odaklanılacak.

Employer Brand Academy Türkçe Sertifika Programı

Program süresince katılımcılar, yetkinlik bazlı seçilmiş olan eğitimlerin yanı sıra vizyoner konuşmacılar, üst yönetim ile tea&talk sohbetleri, yetkinlik bazlı kitap ve film paylaşımları ve Aksigorta’nın zengin E- Akademi portalinden “Liderlik Gelişim Kuşağı” seanslarına katılacaklardır.

Ayrıca LiderİM programı ile Aksigorta İnsan Kaynakları katılımcıların daha yakından takip edilebilmesi, gelen talep ve ihtiyaçlara göre hızlı aksiyon alma ve program içerik iyileştirmelerinin yapılabilmesi için “Program Yöneticiliği” süreci de hayata geçirildi.

Tarihi Yarımada’da Outdoor Eğitimi

Geleceğin Aksigorta’sını oluşturmak için belirlenen “yetkinlik seti” üzerinden “gelişim merkezi” uygulaması ile başlayan programın açılışı; Tarihi Yarımada’da düzenlenen “Mission is Puzzleble” outdoor eğitimiyle yapıldı. Yöneticiler bu eğitimle, bir yandan bireysel farkındalıklarına odaklanırken; diğer yandan, tarihi ve yaşam içinde bir atmosferde, başarılı bir ekip çalışmasının keyfini çıkardılar.

Mission is Puzzlebla ile gerçekleşen eğitimde, “ekip çalışması ve işbirliği”, “başarı için etkili iletişim”, “ekip liderliği”, “başarı ve sonuç odaklılık” gibi yetkinlikler hakkında farkındalık yaratılması sağlandı.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.