16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresi: Sidney’den Paris’e, Santiago’dan İstanbul’a

510
İstanbul, İnsan Yönetiminin başkenti olmaya hazırlanıyor.

“İnsanları buluşturmak, dünyayı birleştirmektir”

Türkiye İnsan yönetimi profesyonelleri dünyanın en önemli insan yönetimi buluşması için geri sayımda… İnsan Yönetimi Dernekleri Dünya Federasyonu (WFPMA) tarafından iki yılda bir düzenlenen Dünya Kongresi, 2016’da İstanbul’da, 20-21 Ekim tarihlerinde PERYÖN ev sahipliğinde düzenlenecek. Çalışma yaşamının her açısıyla ele alınacağı kongre, dünyanın içinden geçtiği sıra dışı döneme de atıfla “İnsanları buluşturmak, dünyayı birleştirmektir!” mesajını taşıyor.

Bugüne dek dünyanın en önemli metropollerinde gerçekleşen Dünya İnsan Yönetimi Kongresi’nin, PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin uzun soluklu çabalarıyla 2016 yılında İstanbul’da gerçekleşecek.

20-21 Ekim’de gerçekleşecek kongrenin içeriğinde, hukuktan, çalışan bağlılığına, iş güvenliğinden, psikolojiye, girişimcilikten sosyal medyaya, bireysel emeklilikten inovasyona pek çok ilgi önemli başlık var. Kongre sloganı, Türkiye’nin ve dünyanın içinden geçtiği zor dönemden de yola çıkarak: İnsanları buluşturmak, dünyayı birleştirmektir!…

Etkisi hayata yansıyacak bir içerik…

100 kişilik bir danışma kurulunun katılımıyla belirlenen 16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresi’nin içeriği küresel ve yerel tüm katılımcıları ilgisini çekecek konulardan oluşuyor. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Başkanı Sevilay Pezek Yangın kongreyle ilgili şu bilgiyi paylaştı. “30 yıldır

dünyanın en önemli kentlerinde gerçekleyen Dünya İnsan Yönetimi Kongre’sinin 16. sı Türkiye’de yapılıyor. İş dünyası açısından çok önemli bir buluşma. 92 ülkenin delegelerle temsil edileceği kongrenin her saatinden fayda yaratmak üzerine çok zengin bir içerik hazırlandı. 20-21 Ekim’de sadece insan yönetimi profesyonelleri değil iş dünyasının farklı alanlardaki yöneticileri de kongrede hazır bulunacak.”

Kongre ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için

http://wfpma2016istanbul.org/tr/ linkini tıklayabilirsiniz.

Yanıtlayın / Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.